Värbamistarkvara

Suurt kandidaatide hulka ning mitut korraga käimasolevat värbamisprotsessi aitab edukalt hallata veebipõhine värbamistarkvara d.vinci easy. Tarkvara võimaldab kiiret ülevaadet värbamisprojektidest, talendipankade loomist, kandidaatide haldust, hindamis- ja eelvaliku protsessi läbiviimist ning palju muud.

Tõhusa värbamistarkvara kasutamine aitab muuta Teie ettevõtte värbamisprotsessid efektiivsemaks ja annab ettevõttele kandidaadi silmis professionaalse ning usaldusväärse kuvandi. Saate värbamistarkvara hooleks jätta rutiinsed ning automatiseerimist võimaldavad tegevused ning keskenduda ise kõige tähtsamale – parima kandidaadi leidmisele.

 

d.vinci tarkvaral on rohkem kui 250 000 kasutajat 60-s riigis. Tarkvara arendus toimub Saksamaal, kuid süsteem on Eesti turu jaoks kohandatud. Tarkvara on võimalik kasutada nii eesti, inglise kui ka vene keeles. HR factory OÜ on d.vinci easy ametlik ja ainus edasimüüja Eestis ning pakub eesti klientidele esmatasandi tehnilist tuge. d.vinci on pilveteenus, mis ei nõua kasutajalt iseseisvat versiooniuuendust või uuenduste installeerimist ja värbamistarkvara vastab ISO 27001 standardile.

Soovid proovida värbamistarkvara demo? Kirjuta kontakt@hrfactory.com


zoom-people-red

d.vinci easy - lihtne lahendus kasutajale

Süsteemi üldised funktsioonid ja seadistused määravad tarkvara kasutamise mugavuse. Tarkvaral on lihtne ja intuitiivne ülesehitus, mis võimaldab kasutajal kiirelt kohaneda. Süsteemi keerukus ja seadistused sõltuvad pigem ettevõtte struktuuri keerukusest ning vajadustest. Tarkvara pakub tundlikku veebilahendust, mis kohandab end automaatselt brauseriaknale. Seeläbi saab d.vinci easy´t kasutada mugavalt nii nutitelefonis, tahvelarvutis, sülearvutis kui ka lauaarvutis.
  • tick-circle-redKasutajasõbralik
  • tick-circle-redEesti, inglise ja vene keeles
  • tick-circle-redTundlik veebilahendus
zoom-people-red

Värbamistarkvara peamised funktsioonid

Tarkvara peamine eesmärk on pakkuda tuge värbamiste haldamiseks ja muuta protsess efektiivsemaks. Selle jaoks on paljud tegevused automatiseeritud: kandideerimisavalduse laekumisel vastused kandidaatidele, kirjade saatmised kandidaatidele ja nende staatused kandideerimisprotsessis, töökuulutuste ülespanek Eesti suurimatesse portaalidesse CV Online ja CV Keskus ning ettevõtte koduleht ja mis peamine – kõik kandidaadid on koos ühes süsteemis. Tarkvara kasutajad saavad kandidaate hinnata, liigutada ühe värbamise alt teise alla, soovitada head kandidaati oma kolleegile, lisada tunnusmärksõnu kandidaatide eristamiseks ning head kandidaadid talletada talendipangas. Vastavalt kasutajaõigustele on võimalik saata kandidaat tutvumiseks ja hindamiseks otsesele juhile või mõnele teisele inimesele, kes värbamisega seotud.
  • tick-circle-redCV Online ja CV Keskuse liides
  • tick-circle-redAutomatiseeritud tegevused
  • tick-circle-redErinevad kasutajaõigused
zoom-people-red

Värbamistarkvara muudab igapäevatöö lihtsaks

Kandidaadi profiil säilitab ajaloo, kuhu alla ilmuvad tema kandideerimised, tehtud tegevused ja kommentaarid. Tarkvaral on otsingufunktsioon, mis võimaldab otsida märksõnade järgi süsteemi sisestatud info seast ja vabatekstiotsing, mis otsib märksõnu nii PDF kui ka DOC failidest. Värbamistarkvara võimaldab võtta erinevaid aruandeid kõikide laekunud avalduste kohta ning vastavalt soovile lisada filtreid – kas soovite andmeid näha detailselt üksuse, ametipositsiooni või konkreetse staatuse lõikes. Lisaks on võimalik võtta Exceli fail koos kõikide andmetega ning ise töödelda vastavalt oma vajadustele.
  • tick-circle-redKandidaadi tegevuste ajalugu
  • tick-circle-redOtsingufunktsioon
  • tick-circle-redAruanded

Meie kliendid ja partnerid

Meie kliendid varieeruvad tuhandete töötajatega rahvusvahelistest ettevõtetest kuni kohalike väikeettevõteteni. Kõiki neid ühendab soov professionaalse toe järele kiiresti muutuval tööturul.

Proovimaks kõige tõhusamat värbamistarkvara Eestis, võtke meiega ühendust.

Võta ühendust