Tervise edendamine

Ettevõtte edukus on tihedalt seotud töötajate vaimse ja füüsilise tervisega, mis omakorda saavad alguse õigest toitumisest ja liikumisharjumustest. Seetõttu pakume võimalust tellida oma ettevõttesse tervist toetava toitumise ja liikumise koolitusi, mis raputavad töötajad lahti oma vanadest harjumustest ning toovad ettevõttesse uut hingamist.

Meie koolitajaks on toitumisnõustaja, kes jagab lisaks üldteadmistele ka tõenduspõhiseid praktilisi soovitusi, kuidas läbi toitumise ja liikumise oma tervist hoida ning haigusi ennetada. Koolitajal on ka aastatepikkune personalitöö kogemus ning suurepärane võime kaasta kõik koolitusel osalejad aktiivselt arutellu.

Loe lähemalt koolituse kohta meie blogipostitusest.

Koolitused on suunatud kõikidele töötajatele ja tööandjatele, sõltumata ettevõtte tegevusalast, suurusest või töötaja ametikohast. Optimaalne osalejate arv ühes grupis on 12 kuni 18 inimest.

Hetkel saab valida kahe koolituspaketi vahel:

  • Üldine tervist toetav toitumine ja liikumine (2 tundi)
  • Tervist toetav toitumine ja liikumine kontoritöötajatele (2 tundi)

Vajadusel viiakse koolitused läbi video teel. Küsi kindlasti hinnapakkumist!


zoom-people-red

Üldine tervist toetav toitumine ja liikumine

Baaspakett - sobib kõigile töötajatele. Koolitusel käsitletakse järgmisi teemasid: tasakaalustatud toitumine ja selle olulisus, põhitoitained, vitamiinid ja mineraalained, vedeliku tarbimine, toidugrupid, toiduportsjonid, energia saamine toidust ja jaotumine päeva peale, liikumise olulisus. Koolituse kestvus 2h.
  • tick-circle-redPraktilised soovitused
  • tick-circle-redRohkem energiat!
  • tick-circle-redVähem haiguslehti
zoom-people-red

Tervist toetav toitumine ja liikumine kontoritöötajale

Pakett, mis katab kõik baaspaketi teemad, aga keskendub lisaks kontoritööga seotud küsimustele nagu näiteks istuva tööasendiga seotud probleemide vältimine jms. Koolituse kestvus 2h.
  • tick-circle-redErgonoomilised tööasendid
  • tick-circle-redVähem stressi
  • tick-circle-redTervemad töötajad

Meie kliendid ja partnerid

Meie kliendid varieeruvad tuhandete töötajatega rahvusvahelistest ettevõtetest kuni kohalike väikeettevõteteni. Kõiki neid ühendab soov professionaalse toe järele kiiresti muutuval tööturul.

Terved ja rõõmsad töötajad – terve ja edukas ettevõte!

Võta ühendust