Meist

HR factory

HR factory on üle 10 aasta Eestis tegutsenud personalifirma, mis pakub paindlikke personaliteenuseid erineva suuruse ning vajadustega ettevõtetele. Meie kontorid asuvad Münchenis, Vilniuses ja Tallinnas, kuid teenindame kliente üle Euroopa ja kaugemalgi. Rahvusvahelise ettevõttena saame Teieni tuua suurettevõtete kogemused ning inspireerivad edulood.

Meie missiooniks on olla kogenud partner personaliküsimustes, kelle oskus rakendada inimressursi kogu potentsiaali aitab ettevõtetel saavutada nende strateegilisi eesmärke.

Meie visioon väljendub sihis olla pädevaim, inspireerivaim ning eelistatuim personalivaldkonna partner.


Meie lubadus Teile

Meie töökorraldus on veidi tavapäratu ja nõuab töötajalt suuremat iseseisvust kui traditsiooniline töökeskkond. Meil ei ole fikseeritud tööaega ja töökohta ning meie omavahelised töösuhted rajanevad usaldusel ja iseseisvusel. See kõik saab aga toimida ainult tänu tugevale organisatsioonikultuurile, selgetele ühistele arusaamadele ja mängureeglitele ning väärtustele, mis aitavad meil otsustada kuidas mingis olukorras käituda.

tick-circle-red

Me hoolime

Inimesed on ettevõtte kõige suurem vara. HR factory meeskonna sooviks on aidata igal ettevõttel luua just täpselt nii hea personalihaldus, et sooviksime ka ise antud ettevõttes töötada.

tick-circle-red

Oleme paindlikud

Meie nimi viitab sellele, et suudame ette võetud ülesanded täita kiirelt ja efektiivselt ning antud lubadustest kinni pidada. Samas oleme sobivate lahenduste leidmisel loovad ning paindlikud, seades luubi alla Teie ettevõtte personaalsed vajadused.

tick-circle-red

Personalitöö on meie kirg

Personalitöö on meie jaoks tõeline kutsumus ning lisaks tööle ka hobi eest. Seetõttu hoiame ennast põnevusega kursis selle kiirelt muutuva valdkonna uudiste ja särvamate näidetega, et kanda need sobival määral üle ka Teie organisatsiooni personalitöösse.

tick-circle-red

Julgeme küsimusi esitada

Kuigi täpsete küsimuste esitamine ning ka neile vastamine ei ole alati kõige meeldivam protsess, oleme veendunud, et mida paremini ettevõtet tunneme, seda suuremaks abiks saame olla. Seetõttu julgeme esitada küsimusi ning toome seeläbi ettevõtte personaliprotsessidesse värske pilgu.

Meie meeskond

Meie rahvusvahelisse meeskonda kuulub 60 ja Eesti meeskonda 27 oma ala kogenud professionaali, kelle jaoks personalitöö on tõeline kutsumus. Meie töötajad pole piiratud traditsioonilistest töötundidest, vaid on Teile vajadusel abiks ka pärast tööpäeva lõppu.

Me oleme Teie partner, mitte teenusepakkuja. Meie eesmärgiks ei ole kunagi teenuse pakkumine, mis Teie vajadusega mingil viisil haakuks, vaid pigem sisulise lahenduse leidmine, mis aitaks Teid viia edasi strateegiliste eesmärkide täitmise poole. Seepärast võtame endale ka julguse küsida ja uurida ning kutsuda Teid uuesti läbi arutama püstitatud ülesannet, mille soovite meile usaldada. HR on meie kirg ja me läheme sammu kaugemale traditsioonilistest teenustest ja protsessidest. Me tahame leida lahenduse väljakutsele ja loovad lahendused inspireerivad meid.

HR factory 10. juubelivideo

Soovite meiega lähemalt tuttavaks saada?

Võtke ühendust